masa bayrağı

Masa Bayrağı

masa bayrakları masa bayrağı masa bayrağı

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Masa Bayrağı Ülkemizde Bir Çok Şirketlerin, Okullarımızın, Üst Düzey Makamlarda Genellikle Masa Üzerlerinde Türk Bayrağı, Şirket Bayrağı, Ülke Bayrakları Olarak Kullanılır, Masa Bayrağı Çok Sayıda Bayrakçının Yapmış Olduğu Bir Üründür Fakat Biz Hür Bayrak Olarak Nasıl? Bayrak, Flama, Plaj Bayrağı, Makam Bayrağı, Sopalı Bayrak, Dijital Baskı, Türk Bayrağı, Ve Benzinlik Tipi Bayrak Çeşitlerinde Ve Bayrak İmalatında Nasıl Öncü Bir Kuruluş İsek Masa Bayrağı Ve Diğer Tüm Bayrak Ürünlerinde Profesyonel Üretim Sunmaktayız.

Masa Bayrakları iç mekanlarda masa üstünde metal direkler ile kullanılır. Standart Olarak 15 x 22,5 Cm. Ebatında Polyester Saten Kumaştan Çift Yönlü Olarak İmal Edilmektedir. Baskı sistemi olarak serigrafi, empirme baskı ve dijital baskı uygulanır.

Kamu kurum ve kuruluşları ofisleri, Toplantı odaları, Ofisler, Uluslar arası toplantı salonlarında, Fuarlarda, Holdinglerde, Dernekler, Siyasi partilerde, Basın ve yayıncılık kuruluşlarında, özel sektör çalışma masalarında, Türk Silahlı Kuvvetleri ofislerinde, vs. tüm ofis masalarında ülkelerin ve şirketlerin sembollerini bütün şaşaası ve görkemli duruşuyla sergiler.Küçük ama önemi büyük olan masa bayrağının bizlerde önemini çok iyi biliyor ve sizin hayal ettiğiniz tasarımlarla, özenle birinci sınıf kalitede üretiyoruz.

Modern Tasarım Kusursuz Kumaş & Baskı Kalitesi İle Her Çeşit Masa Bayrağı Hür Bayrakta.

Masa Üstü Bayrak – Ofis Bayrakları – Tasarım Bayraklar Hür Bayrak Kalitesiyle Sizlerle.

Kaliteli & Dayanıklı Kumaş İle Her Çeşit Masa Bayrağı Burada.

Dilediğin Tasarıma Sahip Şık & Modern Masa Bayraklarında %50 İndirim Fırsatını Kaçırma.

Masa Bayrağı Ve Diğer Tüm Bayrak Ürünlerinde Profesyonel Üretim Sunmaktayız.

Hızlı Teslim – Online Alışveriş – Üreticisinden Uygun Fiyat – Kaliteli Malzeme – Hür Bayrak Kalitesi

Masa Bayrağı Direk Çeşitleri

Tekli Masa Bayrağı Direği

İkili Masa Bayrağı Direği

Üçlü Masa Bayrağı Direği

Dörtlü Masa Bayrağı Direği

L Tipi Masa Bayrağı Direği

T Tipi Masa Bayrağı Direği